Wines of Change VolteFace Reserva Branco

19,95 (incl. BTW)

Citrus & Tropisch / Ananas & Banaan / Fris & Diep

 

Wijnhuis
Wines of Change

 

Smaak
Wit - Fris & Levendig
Wit - Mineraal & Elegant

 

Druiven
Antao Vaz

 

Land
Portugal,
Alentejano

Bezorginformatie

  • WijnhuisWines of Change
  • HerkomstAlentejano, Portugal
  • DruifAntão Vaz
  • Over het WijnhuisVolte-Face, de naam van de wijn, betekent ‘het andere gezicht’.
    De vrouwelijke wijnmaakster, Teresa Metelo Dias, wil hiermee haar andere gezicht laten zien. Ze is namelijk psychologe van oorsprong. Maar haar familie heeft jarenlang wijngaarden gehad en wijn gemaakt. Die passie heeft haar uiteindelijk doen besluiten om zich om te laten scholen tot agrarisch ingenieur. Met als doel om op een dag zelf wijn te gaan maken. En zo begon haar merk Volte-Face en heeft ze nu haar eigen wijnen.
  • VinificatieDe VolteFace Reserva Branco ondergaat rustige fermentatie in roestvaststalen tanks, gevolgd door ongeveer 12 maanden rijping op zijn gisten, deels (±10%) in Franse eiken, wat het rijkdom en complexiteit geeft.
  • Geur & SmaakDeze wijn verwelkomt je met een stralende citruskleur en een tropische explosie van ananas, banaan en grapefruit. In de mond fris en levendig, met een fijne mineraliteit en een elegant, fruitig-eindigend accent. Perfect in balans tussen frisheid en diepte — verrassend verfijnd én complex.
  • Wijn & SpijsEen uitstekende begeleider bij zachte kazen, delicate visgerechten zoals cod of sushi, maar ook zomerse salades en schaal- en schelpdieren komen prachtig tot hun recht.
* De jaartallen kunnen afwijken van foto's en omschrijvingen. Bent u op zoek naar een specifieke jaargang? Neem dan contact met ons op.
  • AppellatieAlentejo VR
  • Alcohol percentage13
  • Inhoud75cl
  • Serveertemperatuur10° tot 12°
  • KleurCitroengeel
* Wij doen ons best om de jaartallen up to date te houden. Bent u specifiek op zoek naar een jaargang? Neemt u dan even contact met ons op voor de zekerheid!

VERGELIJKBARE WIJNEN

Wijnen van dezelfde druif, uit dezelfde regio of met het zelfde smaakprofiel!

Inloggen

Welkom op De Wijnschuur!

Door de grote drukte bij PostNL kunnen we niet garanderen dat artikelen vóór de kerstdagen worden geleverd.

We doen uiteraard onze uiterste best om artikelen zo snel mogelijk bij PostNL aan te leveren.