- WijnhuisDomaine Chofflet
- HerkomstBourgogne, Frankrijk
- DruifPinot Noir
- Over het WijnhuisVan business school, naar militaire school, naar Wine Management. Een gevarieerd carrière pad wat Jonathan Bruno uiteindelijk naar de Bourgogne bracht. Hij gaf het Domaine haar uit 1710 oorspronkelijke naam terug en maakt sindsdien prachtige voor de regio typerende wijnen. De Givry appellation geeft veelzijdige en spannende wijnen met veel zwarte en rode bessen met nog genoeg ruimte voor terroir expressie. Bij Chofflet-Valdenaire is de balans tussen aroma’s van lange rijping en het frisse fruit opmerkelijk!
- VinificatieNa ontstelen ondergaan de druiven een koude maceratie, fermentatie op RVS en een rijping van 6 maanden op eiken. Hierna wordt de wijn geblend en licht gefiltreerd.
- Geur & SmaakEen typerende wijn voor de Givry appellatie met robuuste tonen van zwarte bessen, framboos en kersen die samenkomen met een hint van groene vegetale smaken.
- Wijn & SpijsSchenken bij geroosterd wit vlees en gevogelte.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.