- WijnhuisMullineux & Leeu Family Wines
- HerkomstSwartland, Zuid-Afrika
- DruifSyrah
- Over het WijnhuisChris en Andrea besloten na jaren gewerkt te hebben bij wijnmakerijen in Frankrijk, Zuid-Afrika en California, om zich te vestigen in Swartland in Zuid-Afrika. Met de volle overtuiging dat de graniet en leisteen rijke bodem in combinatie met de oude wijngaarden, een geweldig potentieel hadden voor geweldige wijn. Al na een aantal jaar bleek de overtuiging waarheid: internationale prijzen en top beoordelingen bleven maar komen. Meerdere jaren werden ze uitgeroepen tot Platter’s Winery of the Year en Andrea werd in 2016 uitgeroepen tot International Winemaker of the year.
- VinificatieDe hele trossen worden diret na de oogst in grote Frans eiken vaten gelegd waar men ze met de voet kneust. Het sap fermenteerd op inheemse gistsoorten. Vervolgens rijpt de wijn 21 maanden lang op Frans eiken en wordt ongefilterd gebotteld. Voor verkoop rijpt de wijn nog 10 maanden op de fles.
- Geur & SmaakDeze zeer aromatische Syrah heeft hints van zwarte peper, donkere bessen en kruiden en een aards karakter in de neus. De smaak is vol met veel fluweelzachte maar gestructureerde tannines en een evenwichtige natuurlijke zuurgraad. De lange afdronk maakt deze absolute topwijn compleet.
- Wijn & SpijsOpenen bij wildgerechten, goede steak en rijpe kazen,.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.